Sprężarki bezolejowe

Szukasz bezpiecznych sprężarek do specjalistycznego zastosowania przemysłowego i nie tylko? Postaw na nasze urządzenia bezolejowe, gwarantujące ochronę powierzchni, produktów oraz użytkowników. Zapraszamy do współpracy różnego rodzaju firmy i instytucje, które szukają pewnych rozwiązań! Oferowane przez nas kompresory bezolejowe pozwalają na podawanie powietrza wysokiej jakości, pozbawionego zanieczyszczeń mogących negatywnie wpłynąć na proces technologiczny i jego efekty. Dzięki swojej konstrukcji sprężarki nie potrzebują do pracy oleju, wskutek czego powietrze przez nie uwalniane jest wyjątkowo czyste. Dlatego też jeśli zależy Ci na tym, zgłoś się do nas!

Kompresor bezolejowy do lakierowania i nie tylko

Proponowane przez nas urządzenia doskonale sprawdzają się w pracowniach lakierniczych, gdzie podawane przez sprzęt powietrze musi charakteryzować się wysokim stopniem czystości. Sprężarki bezolejowe nadają się więc do malowania oraz lakierowania elementów i nawierzchni w sterylnych warunkach. Tego typu kompresory znajdują również zastosowanie w branży produkcyjnej, gdzie jakość powietrza roboczego jest kluczowa dla zachowania wysokich standardów wytwarzania. Ma to miejsce w produkcji farmaceutyków, produktów spożywczych czy elektroniki.

Zastosowanie bezolejowych sprężarek

Oprócz typowo przemysłowego zastosowania oferowane przez nas urządzenia sprawdzają się także na polu medycznym. W sprzęcie stosowanym w ośrodkach związanych z ochroną zdrowia równie ważne jest wykorzystywanie jak najwyższej jakości powietrza. Stąd też łatwo spotkać się w szpitalach np. ze śrubowymi sprężarkami bezolejowymi, gwarantującymi stabilną pracę i bezpieczeństwo. Sprzęt z naszej oferty może również służyć jako bezolejowy kompresor dentystyczny, gwarantujący sprawną pracę w gabinetach stomatologicznych, gdzie wykorzystanie narzędzi pneumatycznych jest już powszechnym standardem. Oprócz tego małe kompresory bezolejowe z naszej oferty występujące w postaci wygodnych sprężarek przenośnych to idealne rozwiązanie dla wszelkich zadań związanych z pracami wykończeniowymi w budownictwie. Jeśli potrzebujesz nowego sprzętu do sprężania powietrza, zapraszamy do kontaktu! Pomożemy dopasować urządzenie do Twoich wymagań!