Sprężarkownie kontenerowe

Stacje kontenerowe sprężonego powietrza, określane również jako sprężarkownie mobilne lub przenośne, wykorzystywane są w przedsiębiorstwach, które posiadają ograniczone możliwości w zagospodarowaniu powierzchni produkcyjnej. Proponowana sprężarkownia jest projektowana na wymiar, dlatego łatwo ją ustawić i podłączyć w dowolnie wybranym miejscu. Takie rozwiązanie pozwala zabezpieczyć wnętrze kontenerowej stacji sprężonego powietrza, a występujące w niej urządzenia mają dostęp do odpowiedniej wentylacji. Wybierz sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb – zainwestuj w proponowaną przez nas sprężarkownię!

Sprężarkownie przenośne na zamówienie

Stacje sprężonego powietrza przygotowywane są na zamówienie z uwzględnieniem potrzeb naszych klientów. Pod uwagę bierzemy konkretne wymagania przedsiębiorstwa, dlatego dostosowujemy ich parametry, wymiary, a nawet wygląd. Sprężarkownie kontenerowe mogą być wbudowane, jak sama nazwa wskazuje, w kontenery, ale także wiaty lub inne miejsca. Świadczymy też usługi wymiany i naprawy sprzętów znajdujących się wewnątrz stacji bądź jej rozbudowę.

Wydajne sprężarkownie. Przenośne systemy dla przedsiębiorstwa

Oferowane przez nas mobilne sprężarkownie są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw, w których dostęp do sprężonego powietrza jest wymagany w różnych miejscach. Przygotowane przez nas przenośne stacje kontenerowe można bardzo łatwo dopasować do wielkości, ale także wolnej przestrzeni w firmie czy poza nią. Wspólnie stworzymy bezpieczny i wydajny system sprężonego powietrza, tak aby spełniał Twoje wymagania. Wybierz Atomizer!