Kontenerowe wytwornice azotu

Szukasz rozwiązań zapewniających Ci stałe źródło czystego azotu? Z naszymi kontenerowymi wytwornicami tego gazu nie musisz dalej szukać! Urządzenia z naszej oferty są wysoce zaawansowane oraz zaprojektowane w taki sposób, aby mogły być łatwo transportowane i instalowane w dowolnym miejscu. Niezależnie od branży wytwornice azotu pozwalają na usprawnienie każdego procesu technologicznego, a także gwarantują bezpieczeństwo pod względem dostępności do tego uniwersalnego w zastosowaniu gazu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – dostarczymy Ci sprawdzone urządzenia, które będą działać przez wiele lat!

Przemysłowe zastosowanie wytwornic azotu

Dzięki temu, że produkcja zachodzi przy wykorzystaniu powietrza, ma się gwarancję stałego dostępu do azotu. Kontenerowe wytwornice znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wykorzystanie zbiorników z gazem byłoby problematyczne. Oferowane przez nas urządzenia sprawdzą się przede wszystkim w przemyśle, a dokładnie w procesie pakowania różnego rodzaju produktów. Wytwornice azotu pozwalają na stworzenie tzw. atmosfery ochronnej, która pomaga zachować bezpieczeństwo przechowywanej żywności czy leków. Czysty azot skutecznie blokuje rozwój bakterii tlenowych, stąd też szeroko stosuje się go przy zabezpieczaniu produktów szczególnie nimi zagrożonych.

Praktyczne zastosowanie azotu

Gaz ten sprawdza się nie tylko w technologiach pakowania. Tworzenie atmosfery ochronnej z wykorzystaniem azotu jest szeroko wykorzystywane w produkcji elektroniki. Jest ona bowiem wrażliwa na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz utlenianie się. Oprócz tego wytwornice azotu wykorzystywane są często w sprężarkach samochodowych, ponieważ opony nim wypełnione o wiele dłużej utrzymują właściwe ciśnienie. Brzmi interesująco? Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!