Sprężarki olejowe

Sprężarki olejowe naszej firmy to narzędzia przygotowane zarówno dla specjalistów, jak i amatorskich majsterkowiczów, doceniających wysoką jakość wykonania oraz przystępne ceny. Modele tego typu są jednym z najpopularniejszych rodzajów sprężarek powietrza. Spowodowane jest to ich bezkompromisowymi atutami, którymi są osiąganie wysokich rezultatów i solidne wykonanie. Budowa tego typu kompresorów olejowych ma nieskomplikowany układ, składający się z kilku elementów. Najważniejszym z nich jest tłok, który umożliwia sprężanie powietrza.

Zalety tłokowych sprężarek olejowych:

  • wydajność – urządzenie dzięki swojej budowie jest w stanie pracować praktycznie bez przerwy,
  • trwałość – sprężarka działa przy pomocy podnoszącego się tłoka, który podnosi ciśnienie wewnątrz i spręża powietrze. Kluczowy jest tu olej, zapewniający nasmarowanie tłoka oraz reszty komponentów, dzięki czemu urządzenie unika różnego rodzaju uszkodzeń
  • ekonomiczność – mimo ogromnej pracy narzędzie pobiera stosunkowo mało prądu.

Możliwości techniczne sprężarek

Bezpieczeństwo oraz niezawodność to cechy, które opisują nasze sprężarki śrubowe olejowe. Oferujemy modele wolnostojące, a także kompaktowe, co umożliwia ich transport i korzystanie z nich w dowolnym miejscu. Sprężarką olejową możemy sterować za pomocą zdalnego systemu, który pozwala na podłączenie kilku urządzeń. Maszyny posiadają zaawansowane układy regulacji silnika, a chłodzone są powietrzem i wodą. Należy jednak pamiętać odpowiedniej konserwacji sprzętu, wymianie oleju oraz filtrów. Dzięki temu sprężarki będą mogły posłużyć Ci na lata.

Sprężarki olejowe na miarę Twoich potrzeb

W naszej ofercie posiadamy szeroką paletę sprężarek ze smarowaniem olejowym. Przeznaczone są one do przemysłu, wojska, kolejnictwa, górnictwa oraz do działań na okrętach. Zaspokajają potrzeby firm produkcyjnych i budowlanych. Sprężarki tłokowe olejowe spełniają nawet największe wymagania użytkowników, dzięki czemu mogą pracować w każdych warunkach. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najbardziej energooszczędne, niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie.

Już dziś wypróbuj jeden z naszych kompresorów!

W ciągu 24 godzin nasz serwis podejmuje reakcję w celu uruchomienia sprężarki.

Zdjęcia 
RMB%2026
RLR%2025
GA30%2BVSD