Sprężarki śrubowe ze zbiornikiem

Dla każdego, kto szuka sprężarek powietrza, przygotowaliśmy ofertę śrubowych kompresorów, sprawdzających się w wielu zastosowaniach. Posiadamy m.in. urządzenia sprawdzonego szwedzkiego producenta Atlas Copco. Wśród oferowanych produktów znajdują się także sprężarki śrubowe ze zbiornikiem. Potrzebujesz sprężarki do piaskowania – do warsztatu czy zakładu produkcyjnego? Zdecyduj się na nasze kompresory śrubowe. Są one zasilane standardowym napięciem 230 V, co wpływa na uniwersalność ich zastosowania. Przekonaj się, że warto postawić na Atomizair!

Sprawdzone kompresory śrubowe od Atlas Copco

Szukasz niezawodnych producentów sprężarek? Polecamy zatem nasze produkty prosto od szwedzkiej firmy Atlas Copco. Zajmuje się ona nie tylko produkcją specjalistycznych sprężarek, m.in. śrubowych, lecz także różnych urządzeń – generatorów prądu oraz narzędzi pneumatycznych. Sprężarki Atlas Copco są synonimem niezawodności oraz doskonałych parametrów pracy. Stąd też wielu naszych klientów jest szczególnie zainteresowanych zakupem kompresora śrubowego tej marki.

Przemysłowe sprężarki śrubowe o wszechstronnym zastosowaniu

Szukając odpowiedniego sprzętu, warto skontaktować się z nami w celu wyboru właściwej jednostki sprężającej powietrze. W wielu przypadkach świetną opcją może się okazać mały kompresor śrubowy, który pozwoli na realizację różnych zadań o zmiennej lokalizacji. Takie urządzenie stosowane jest np. jako sprężarka śrubowa do piaskowania. Nadaje się więc do warsztatu, ale też wszędzie, gdzie prowadzi się obróbkę różnego rodzaju metali. Do bardziej wymagających zadań odpowiedni będzie kompresor śrubowy ze zbiornikiem, pozwalający na długotrwałą pracę. Szukasz sprężarek wysokiej klasy? Zgłoś się do nas – oferujemy wyłącznie tego typu urządzenia!