Sprężarki olejowe

Firma Atlas Copco® powstała w Szwecji 1873roku. Przez lata zdobywała doświadczenie i doskonaliła swoje produkty. Dzisiaj jest synonimem nowoczesności i niezawodności. Jej produkty są rozpoznawalne w każdym zakątku świata. Sprężarki są produkowane w dwóch największych w Europie fabrykach Air Power: w Antwerpii (Belgia) i w Brendoli (Włochy).

W 1993 roku firma Atlas Copco® przejęła pakiet większościowy; istniejącej od 1934r.; topowej francusko-brytyjskiej firmy Worthington - Creysseensac® i od tej pory wprowadza w niej swoje wysokie standardy. Sprężarki Worthington – Creysseensac® reprezentują klasę Premium wśród sprężarek oferowanych przez koncern Atlas Copco®.

W 1998 r. do firm należących do rodziny Atlas Copco® dołączyła, istniejąca od 1970r.,  firma Mark®. Po zmodernizowaniu produkcji, otrzymano nowoczesny  kompresor: wydajny, niezawodny, energooszczędny i co ważne, przyjazny środowisku. W rezultacie powstał produkt o doskonałym współczynniku jakości do ceny. Dowodem na to jest fakt, że firma Atlas Copco® zdecydowała się przenieść swoją macierzystą produkcję do fabryki Mark® w Brendoli.

Najlepsza sprężarka

Pomagamy wybrać najbardziej energooszczędne, niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie

Najszerszy możliwości techniczne

Bezpieczeństwo, wydajności i niezawodność. Maszyny dla wszystkich dziedzin przemysłu: od małych warsztatów po wielkie przemysłowe organizmy. Sprężarki wolnostojące i kompaktowe. Proste i inteligentne rozwiązania z elektronicznym sterowaniem maszyną. Układy zdalnego sterowania i serwisowania sprężarkami bądź ich grupami. Zaawansowane częstotliwościowe układy regulacji silnika. Chłodzenie powietrzem i wodą.

Najbardziej kompleksowy zakres

Szeroka paleta sprężarek powietrza ze smarowaniem olejowym. Przeznaczone dla przemysłu, wojska, kolejnictwa, górnictwa, okrętowe. Zaspokajają potzreby firm stacjonarnych i budowlanych. Rozwiązania standardowe i niestandardowe zadaptowane pod potrzeby użytkownika i tworzone od podstaw z myślą o użytkowniku.

Non stop serwis

Oferujemy 24 godzinny mobilny serwis pracujący na oryginalnych częściach.

Zdjęcia